0
Як завагітніти дівчинкою?

Відкрите 1 Відповідей 440 Переглядів Медицина та здоров'я
Я хочу завагітніти дівчинкою, заплітати їй косички, купувати святкові сукні, ділитися секретами і стати для неї класною подружкою! Що я можу для цього зробити? Безумовно, природа самостійно розпорядиться, якої статі буде наш малюк. Але якщо є хоча б невеликий шанс збільшити ймовірність зачаття дівчинки, я ним скористаюся. У жодному ж разі, я ж нічого не втрачаю !

1 відповідь

0

Харчування

Як завагітніти дівчинкою? Харчуючись певними продуктами. За три тижні до планованого зачаття жінці слід налягати на певні продукти, які збільшують шанс завагітніти дівчинкою. А також потрібно їсти менше їжі, що сприяє зачаттю хлопчика. Звичайно, ефективність даного способу не доведена, вплив продуктів харчування на стать лише гіпотетична . Стать дитини визначається в момент запліднення яйцеклітини сперматозоїдом з X або Y хромосомою. Але все ж деякі радять розумно дотримуватися певного харчування, щоб напевно зачати дівчинку.

Щоб завагітніти дівчинкою, налягайте на солодощі, особливо на шоколад, їжте яйця, всілякі овочі (буряк, огірки, горошок, баклажани, перець, спаржу, моркву і зелені боби), а також хліб, випічку без дріжджів, варення, мед, несолоні горіхи, фрукти, виключаючи банани, черешню, апельсини і сливи. Варто зменшити в раціоні м'ясо, рибу, копченості та обмежити додавання солі.

Розрахунок овуляції

Вираховуючи дні овуляції, можна підвищити шанс зачаття доньки, головне - правильно застосувати ці розрахунки .

Даний спосіб хоч якось піддається логічному поясненню. Він вимагає точного визначення дати овуляції. Як ви знаєте, овуляція - це процес виходу яйцеклітини, тобто її готовність стати заплідненою сперматозоїдом. Саме в цей період жінка може завагітніти. Сперматозоїди можуть жити до 7 днів в організмі жінки, а яйцеклітина життєздатна на протязі 2 днів. Так, зачаття відбувається при заняттях сексом безпосередньо до і після овуляції.

А при чому ж тут стать дитини? При тому, що займаючись сексом незадовго до овуляції, вірогідність завагітніти дівчинкою зростає! А відповідно в день овуляції і відразу після неї легше завагітніти хлопчиком. Чому так відбувається? Як відомо, в яйцеклітині перебувають лише X- хромосоми, а сперматозоїди можуть нести в собі різні хромосоми: або ХХ (відповідають за дівчинку), або ХY (відповідають за хлопчика). " Хлопчачі " сперматозоїди дуже швидкі і випереджають " дівочі " в день овуляції, але вони мають низьку життєздатність. Зате " дівочі " живучі, і зможуть дочекатися виходу яйцеклітини (у той час, як " хлопчачі " до неї "не доживуть" ).

Метод відновлення крові

Як завагітніти дівчинкою за методом відновлення крові?

Даний спосіб грунтується на одній цікавої теорії, згідно з якою кров чоловіка оновлюється 1 раз на 4 роки, а кров жінки - 1 раз на 3 роки.

Отже, відзначте на листочку перше оновлення крові матері і батька планованого малюка. Це буде дата останньої втрати крові людини (наприклад , операція , переливання; у жінок враховується також вагітність), а якщо її не було, значить, беремо дату народження людини. Після цього до дати оновлення крові мами додавайте по три роки, а до дати оновлення крові тата - по 4. І так до того моменту, поки не наздоженете дату передбачуваного зачаття. Той, чия кров більш "нова", передасть свою стать дитини. Розберемося на прикладі, пара планує зачаття на 2015 рік:

    У тата не було операцій. Дата його народження 13.04.1985 +4 +4 ... +4 = 13.04.2013 .
    У мами була операція 5.03.1997 +3... +3 = 5.03.2012 .

У нашому випадку у мами кров "новіше" щодо дати зачаття (2015 рік)  а значить, має народитися дівчинка.

відповів 19 Вер, 13 Знавець (7,560 балів)
...